O nás

Naše společnost byla založena 7.2.2011 za účelem realizace IZOLATÉRSKÝCH PRACÍ, KLEMPÍŘSKÝCH PRACÍ, PŘÍPRAVNÝCH A DOKONČOVACÍCH PRACÍ. Zakázkám s tímto zaměřením se pečlivě věnujeme až do současnosti a máme mnoho spokojených zákazníků, neboť naše společnost dbá na to, aby námi odvedené zakázky byly provedeny s maximální precizností a v prvé řadě ku spokojenosti zákazníka, to vše za velmi rozumné ceny.

Díky kladným zkušenostem s naší společností a vynikajícím referencím, jsme byli po čtyřech letech úspěšného podnikání motivováni našimi spokojenými klienty k rozšíření o JÁDROVÉ VRTÁNÍ a REALIZACI PROTIPOŽÁRNÍCH UCPÁVEK. K tomuto rozšíření došlo po restrukturalizaci  17.4.2015.

Spektrum našich aktivit, kterými se zabýváme, je velice pestré a široké, našimi prioritními obory jsou především:

IZOLATÉRSKÉ PRÁCE

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

PŘÍPRAVNÉ A DOKONČOVACÍ PRÁCE

JÁDROVÉ VRTÁNÍ

REALIZACE PROTIPOŽÁRNÍCH UCPÁVEK

V budoucnu plánujeme rozšíření našich aktivit dle požadavků našich klientů, neboť řadu aktivit již realizujeme dle požadavků zákazníků již nyní, ale nejsou naší stěžejní prioritou, jako výše jmenované, stěžejní priority.

Jsme přesvědčeni o tom, že každý nový zákazník bude spokojený s naší pečlivou prací, ochotou, rychlostí realizace zakázek a cenou, že se bude na naši společnost obracet s radostí také u dalších zakázek v budoucnu.

NAŠE ZÁSADY PRO SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA JSOU:

kvalitně a precizně odvedená práce

ochota a pokora vůči zákazníkovi

rychlost

příznivá cena

velmi vstřícná a příjemná komunikace

všestrannost dle požadavků zákazníka

S NÁMI NERISKUJETE, S NÁMI SI PODNIKÁNÍ UŽÍVÁTE BEZ STRESOVÝCH SITUACÍ, BEZ REKLAMACÍ A VŽDY SE MŮŽETE SPOLEHNOUT NA TO, ŽE CO SE DOHODNE, TO PLATÍ.